En
آخرین اخبار
کد خبر : 364
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1401 - 13:51
تراکتورسازی آماده همکاری با کنیا برای مکانیزه کردن کشاورزی
سفیر کنیا در ایران در حاشیه بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: کنیا در نظر دارد برای توسعه کشاورزی و همچنین مکانیزه کردن این بخش استفاده از ماشین آلات حوزه کشاورزی را ضرورت ببخشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صعنتی تراکتورسازی ایران، جاشوا گاتیمو آگوتا گفت: برای این منظور کشور پاکستان و ایران به عنوان تولید کننده تراکتور به کنیا پیشنهاد شده بود که با بررسی های مفصل مشخص شد تولیدات تراکتورسازی ایران تطابق بیشتری با نیاز کشاورزی کنیا دارد و این ارجحیت چه در بخش فنی و مهندسی و چه در مورد قیمت تمام شده بیشتر نمود داشت.

وی با عنوان اینکه برای دیدن تولیدات تراکتورسازی در مزارع کنیا خواهد جنگید از تراکتورسازی دعوت کرد برای معرفی هرچه بیشتر تولیداتش، در نمایشگاه کشاورزی پیش رو در کنیا شرکت کند.

تراکتورسازی آماده همکاری با کنیا برای مکانیزه کردن کشاورزی

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران نیز در این بازدید با اعلام اینکه تراکتورسازی آماده هرگونه همکاری برای توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی کنیا را دارد اظهار داشت: تراکتورسازی ایجاد خط تولید و یا صادرات به کنیا را به عنوان گزینه های روی میز می تواند به کنیا ارائه نماید.

مصطفی وحیدزاده اضافه کرد: تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی در حال حاضر در مزارع بیش از 25 کشور دنیا استفاده می شود اما توسعه بازارهای هدف همچنان در برنامه بخش صادراتی این مجموعه با اولویت نیاز داخلی قرار دارد.