En
آخرین اخبار
کد خبر : 371
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1402 - 14:38
افتخاری دیگر برای مجموعه گروه صنعتی تراکتورسازی ایران
پرسنل تراکتورسازی ایران در جمع کارگران نمونه کشور
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، شورش خاطری از پرسنل این مجموعه در شرکت تراکتورسازی کردستان به عنوان کارگر نمونه کشوری انتخاب شد.

خاطری دارای مدرک فوق لیسانس مکانیک بیو سیستم( گرایش طراحی و ساخت ماشین های کشاورزی) بوده و سه اختراع ثبت شده با عناوین، دستگاه تست دیفرانسیل و قفل دیفرانسیل تراکتور، دستگاه تست کنترل کشش تراکتور و ماشین برداشت سیب زمینی با قابلیت کیسه گیری را در کارنامه دارد که اختراعات فوق علاوه بر ثبت در مراجع داخلی، دو اختراع نیز در USPTO  آمریکا نیز به ثبت رسیده است.

از دیگر توفیقات این جوان موفق می توان به انتخاب به عنوان کارگر نمونه کشور طی 2 دوره، کارگر نمونه استان در 5 دوره، جوان برتر استانی در حوزه کارآفرینی، جوان برتر استانی در حوزه اختراعات، پژوهشگر برتر پارک علم و فناوری، برگزیده جشنواره علم تا عمل، برگزیده جشنواره خوارزمی، عضو بنیاد نخبگان ایران و ... اشاره کرد.

در حال حاضر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با نزدیک به 5 هزار پرسنل، تولید بیش از 30 هزار دستگاه انواع تراکتور و صادرات محصولاتش به بیش از 25 کشور دنیا، یکی از موفق ترین واحدهای صنعتی کشور و منطقه محسوب می شود که نقش اساسی در امنیت غذایی کشور و حتی دنیا دارد.

کسب این مقام را به آقای شورش خاطری و پرسنل همیشه تلاشگر تراکتورسازی تبریک عرض می کنیم.

انتهای پیام/