En
آخرین اخبار
کد خبر : 373
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1402 - 15:47
تولید مینی لودر از برنامه های امسال تراکتورسازان/نقش تاثیرگذار تراکتورسازی در اشتغال با جذب بیش از هزار نفر طی سال گذشته
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در حاشیه بازدید فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: مجموعه تراکتورسازی با اقدامات و اهدافی که طی یک سال و نیم گذشته انجام داده به بسیاری از اهداف کلان کشوری در مواردی همچون تولید، اشتغال، بهره مندی از علوم دانش بنیان و نخبگان علمی، اقتصاد و ... جامعه عمل پوشیده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مصطفی وحید زاده افزود: طی یک سال گذشته بیش از یک هزار نفر به صورت مستقیم وارد مجموعه تراکتورسازی شده اند که به کارگیری 500 نفر از این تعداد به عنوان اشتغال جدید و با توسعه اهداف تولید این گروه اتفاق افتاده و مابقی نیز جایگزین همکاران بازنشسته شده اند.

وی در بحث تولیدی نیز افزایش تولید از 22 هزار دستگاه به نزدیک به 32 هزار دستگاه و تامین نیاز داخلی کشاورزان در کنار صادرات به بیش از 20 کشور دنیا را طی سال گذشته یادآور و اظهار داشت: تمامی این اقدامات نه تنها امور مجموعه و کارکنانش را تحت تاثیر قرار داده بلکه در سطح جامعه نیز تاثیر گذار بوده است.

تولید مینی لودر از برنامه های امسال تراکتورسازان

وی از برنامه ریزی برای تولید 40 هزار دستگاه انواع تراکتور در سال جدید خبر داد و اضافه کرد: در کنار تولید سایر محصولات مانند موتور، قطعات ریخته، خودروهای تجاری، انواع ادوات تراکتور، تولید مینی لودر نیز امسال در تراکتورسازی و به همت کارکنان تلاشگر و ساعی این مجموعه استارت خواهد خورد.

در حال حاضر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با بیش از به 5 هزار پرسنل، وتولید بیش از 30 هزار دستگاه انواع تراکتور و صادرات محصولاتش به اقصی نقاط دنیا، یکی از موفق ترین واحدهای صنعتی کشور و منطقه محسوب می شود که نقش اساسی در امنیت غذایی کشور و حتی دنیا دارد.