En
گزارش
گفتگو
یادداشت
اخبار برگزیده
تجلیل سپاه ناحیه امامت تبریز از مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی و احراز رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء در جشنواره استانی مالک اشتر
طی مراسمی با حضور فرماندهی حوزه مقاومت بسیج کارگری الحدید تبریز ، از زحمات و مساعدت مصطفی وحیدزاده مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی در خصوص پشتیبانی اثربخش از ماموریت های اجتماعی و فرهنگی بسیج و سپاه تقدیر و لوح سپاس سازمانی از سوی سپاه ناحیه امامت تبریز به ایشان اعطاء شد.
گزارش تصویری:
بازدید سفیر کنیا از تراکتورسازی ایران
سفیر کنیا در این بازدید بابیان اینکه برای شخم زدن زمینهای کشاورزی کشورم با تراکتورهای ایرانی خواهم جنگید.
تراکتورسازی آماده همکاری با کنیا برای مکانیزه کردن کشاورزی
سفیر کنیا در ایران در حاشیه بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: کنیا در نظر دارد برای توسعه کشاورزی و همچنین مکانیزه کردن این بخش استفاده از ماشین آلات حوزه کشاورزی را ضرورت ببخشد.
تراکتورسازی حقوق مصرف کنندگانش را رعایت می کند
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت شخصاً و با حضور در این گروه صنعتی، گواهینامه و تندیس نقره ای ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به مدیرعامل این مجموعه اعطاء و از خطوط تولیدی تراکتورسازی بازدید کرد.
کشاورزان دیگر نگران خرید تراکتور نباشند
در جهت توزیع عادلانه، شفاف و حمایت از حقوق کشاورزان، تراکتورسازی سامانه جامع فروش اینترنتی مستقیم به کشاورزان را راه اندازی کرد.
تراکتورسازی به تکنولوژی تولید تراکتورشالیزار دست یافت
مدیرعامل این گروه خبر از دستیابی به تکنولوژی تولید تراکتورشالیزار داد و گفت: بزودی از تراکتور شالیزار طراحی و تولید شده توسط واحد تحقیق و توسعه تراکتورسازی رونمایی می شود.
جامه عمل پوشاندن به تمامی محورهای اعلامی رهبری برای امسال
مدیرعامل این گروه صنعتی گفت: تراکتورسازی با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اعلام سال« تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»، هر 3 محور این بیانات را محقق کرده است.
گزارش تصویری فعالیتهای تراکتورسازی ایران در مناطق زلزله زده خوی
تراکتورسازی در بازسازی مناطق زلزله زده خوی مشارکت می کند
کمک 10 میلیارد ریالی خانواده تراکتورسازی در مناطق زلزله زده خوی تا به امروز
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، معاون مالی و عضو هیات مدیره این گروه صنعتی گفت: خانواده تراکتورسازی از بدو زلزله خوی با تهیه، ارسال و توزیع اقلام و محموله های کمکی مورد نیاز زلزله زدگان در قالب مواد بهداشتی، گرمایشی، تغذیه ای و ... مشارکت داشت.
گزارش تصویری بازدید وزیر کشاورزی، شیلات، آب، اقلیم و توسعه روستایی جمهوری زیمبابوه
پربازدیدها
آخرین اخبار