En
گزارش
گفتگو
یادداشت
اخبار برگزیده
مراسم تجلیل از ایثارگران و رزمندگان تراکتورسازی
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از ایثارگران و رزمندگان گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با حضور فرمانده سپاه عاشورا و مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران وسایر مدعوین برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
برگزاری مسابقات ورزشی در تراکتورسازی
به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقات ورزشی در رده های سنی مختلف در مجتمع صنعتی ترکتورسازی ایران برگزارشد.
مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران:
ارائه تسهیلات برای خرید تراکتور جهت حمایت از کشاورزان ضروریست
مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: در کنار افزایش تولید، ارائه تسهیلات برای خرید تراکتور جهت حمایت از کشاورزان ضروریست.
مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در گفتگو با میز اقتصادی شبکه خبر
تراکتورسازی در تولید وتامین نیاز کشاورزان کشور به تراکتور هیچ مشکلی ندارد
مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در گفتگو با میز اقتصادی شبکه خبر:تراکتورسازی در تولید وتامین نیاز کشاورزان کشور به تراکتور هیچ مشکلی ندارد.
گزارش تصویری؛
بازدید معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از تراکتورسازی ایران
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به همر اه مسئولین استانی از شرکت تراکتورسازی ایران بازدید کردند.
وعده معاون وزیر کار برای احیاء دوباره قانون تهاتر مالیاتی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در حاشیه بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و مراکز جوارکارگاهی این مجموعه در تبریز گفت: احیاء دوباره قانون تهاتر مالیاتی در دستور کار قرار دارد و تلاش می شود با ارائه الگوهایی مانند مراکز آموزش تراکتورسازی به دولت شاهد احیاء و بهره مندی مجدد صنایع و واحدهای تولیدی از این قانون برای مهارت آموزی و توسعه آموزش نیروی انسانی را باشیم.
رایزنی های تراکتورسازی ایران برای اعطای تسهیلات خرید تراکتور به کشاورزان ادامه دارد/خبرهای خوش مرکز توسعه مکانیزاسیون برای کشاورزان، لغو بخشنامه 941
مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: امسال از سوی مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی 50 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه مکانیزاسیون در بخش کشاورزی اختصاص داده شد که راهکارهای لازم جهت اعطای این تسهیلات به کشاورزان خریدار تراکتورهای ایرانی در حال تدوین می باشد.
گامهای توسعه ای برای تکنولوژی و کیفیت در تراکتورسازی
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل گروه صنعتي تراکتورسازي ايران، مدیرعامل این گروه صنعتی در مراسم معارفه معاونت فنی و توسعه و معاونت کیفیت گروه تراکتورسازان گفت: تراکتورسازی همزمان با رویکرد تامین نیاز کشاورزان به محصول استراتژیک تراکتور، توسعه اهداف و برنامه های تکنولوژیکی و کیفیت را در سرخط اهداف و برنامه های خود قرار داده است.
گزارش تصویری؛
برگزاری دوره تخصصی تایر در تراکتورسازی
به منظور توانمندسازی علمی، فنی و مهارتی کارشناسان و مدیران گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و به همت معاونت کیفت این گروه صنعتی، دوره تخصصی تایر با همکاری کارشناسان گروه صنعتی بارز در تراکتورسازی برگزار شد.
گزارش تصویری؛
برگزاری دومین دوره آموزش عیب یابی و تعمیرات تراکتور 950 باغی در تراکتورسازی تبریز
دومین دوره آموزش عیب یابی و تعمیرات تراکتور 950 باغی در تراکتورسازي تبریز برگزار شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار