En
گزارش
گفتگو
یادداشت
اخبار برگزیده
پیش فروش تراکتورسازی برای گرم کردن روزهای سرد زمستانی کشاورزان
خبر خوش تراکتورسازی برای کشاورزان متقاضی تراکتور در روزهای سرد زمستانی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، همزمان با ایام ... دهه فجر، این گروه صنعتی طی (( بخشنامه 22- 1401)) پیش فروش محصولات خود به متقاضیان تراکتور را از 12 بهمن استارت می زند.
مراسم افتتاحیه مسابقات جام شهدای مجتمع تراکتورسازی ایران به مناسبت ایام الله دهه فجر
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، این مسابقات به مناسب ایام الله دهه فجر و با شرکت 28 تیم از کل مجتمع تراکتورسازی ایران که دو تیم میهمان از شرکتهای آهنگری و سیباموتور، از 1 بهمن لغایت 22 بهمن برگزار می شود.
رونمایی از تراکتور شالیزار طراحی شده در تراکتورسازی برای اولین بار در کشور
حل مشکل حاملهای انرژی تراکتورسازی در جلسه با معاون اقتصادی استاندار
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، طی جلسه ای با حضور معاون اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی مشکلات تراکتورسازی از جمله بحث حاملهای انرژی به منظور رفع موانع و تسهیل تولید این محصول بررسی و اقدامات لازم در این راستا صورت گرفت.
گزارش تصویری بازدید فرماندار تبریز از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران
تودیعه و معارفه مدیرعامل ریخته گری تراکتورسازی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران طی مراسمی از زحمات چندین ساله عبدالرحمان ارشدی در ریخته گری تراکتورسازی قدردانی و بابک ضیغمی به عنوان مدیر عامل جدید این مجموعه معرفی شد.
استفاده از تکنولوژی سوخت‌های امولسیونی در موتورهای دیزلی تولیدی کشور
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، تفاهم‌نامه همکاری برای تولید و استفاده از تکنولوژی سوخت‌های امولسیونی در موتورهای دیزلی کشور، بین شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، شرکت موتورسازان تراکتورسازی و دانشگاه صنعتی سهند به امضاء رسید.
گزارش تصویری مراسم روز زن در تراکتورسازی ایران
جایگاه زن در نگاه ایرانی و اسلامی مقدس است
نگذاریم تقدس گوهرانمان را بشکنند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مدیرعامل این گروه صنعتی در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در این مجموعه گفت: زنان مقدس و محور و ستون خیمه خانواده های ایرانی است دشمنان تلاش دارند تقدس گوهران گرانبهای ما را بشکنند نگذاریم به خواسته هایشان برسند.
گزارش تصویری؛
حضور پرشور گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در نمایشگاه بین المللی خودرو
گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در بیست و ششمین نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برپا شده بود حضور مقتدرانه ای داشت بطوری که با معرفی محصولات جدید خودرهای تجاری خود و فعالیتهای ساخت ابزار توانست نظر بازیدکنندگان را به خودر جلب نماید.
همکاری تراکتورسازی با راهور مثال زدنی است
پلاک گذاری تراکتورهای بدون پلاک در آذربایجان شرقی به خط پایان رسید
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، رئیس پلیس راهور آذربایجان‎‎‎شرقی در حاشیه بازدید از غرفه این گروه صنعتی در بیست و ششمین نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز گفت: همکاری و تعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با راهور مثال زدنی است که بنظر می رسد اگر این ارتباط دوسویه الگویی برای سایر مجموعه ها و واحدهای مرتبط با این حوزه باشد بسیاری از موانع حل و فصل می شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار