En
گزارش
گفتگو
یادداشت
اخبار برگزیده
خودکفایی کشور در تولید محور جلوی تراکتورسنگین
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، از موفقیت نیروهای توانمند این گروه خبر داد گفت: محققان این مجموعه با دستیابی به تکنولوژی های نوین در داخل و با بومی سازی تولید محور جلوی تراکتورهای سنگین موفق شدند، کشور را از واردات این محصول از شرکت کاراروی ایتالیا و شرکت های چینی بی نیاز کنند.
بهره برداری از 4 پروژه تراکتورسازی توسط رییس جمهور
مدیرعامل این گروه صنعتی گفت: با افتتاح 4 پروژه تراکتورسازی همزمان با حضور رییس جمهور در تراکتورسازی، نه تنها سالانه 46 میلیون دلار از خروج ارز از کشور جلوگیری می شود بلکه پیش بینی شده از محل صادرات محصولاتی تولید این طرحها بیش از 9 میلیون دلار ارز نیز عاید کشور شود.
گزارش تصویری؛
بهره برداری از پروژه های گروه صنعتی تراکتورسازی با حضور رئیس جمهور
خبر خوش رئیس جمهور برای کشاورزان
رئیس جمهور امروز در جریان بازدید از کارخانه تراکتورسازی تبریز و در راستای حمایت از تولید و اشتغال، دستور اختصاص 50 هزار میلیارد ریال تسهیلات جهت خرید تراکتور به کشاورزان را صادر کرد.
ایجاد خط تولید و مونتاژ خودروهای تجاری جدید با ظرفیت 4 هزار دستگاه در تراکتورسازی
مدیر عامل شرکت خودروسازان دیزلی آذربایجان گفت: امروزبا حضور رییس جمهور خط تولید و مونتاژ جدید انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین، کشنده و ون افتتاح شد.
رونمایی از تراکتور شالیزاری طراحی شده در تراکتورسازی ایران
معاون حوزه مهندسی گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: با حضور رییس جمهور از تراکتور شالیزار طراحی و تولید شده توسط واحد تحقیق و توسعه این مجموعه رونمایی می شود.
گزارش تصویری؛
برگزاری جشن ميلاد حضرت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا(ع) در تراکتورسازی
ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ثامن الحجج، حضرت امام رضا علیه السلام و دهه کرامت در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گرامی داشته شد.
واردات تراکتور به کشور ممنوع نیست/ تعرفه واردات تراکتور به کشور1 تا 4 درصد
عضو هیات مدیره این گروه صنعتی گفت: تراکتورسازی درحالی در فضای رقابتی کنونی مشغول کسب و کار و تولید است که واردات تراکتور به کشور ممنوع نیست و تعرفه واردات این محصول بین 1 تا 4 درصد می باشد یعنی هر فرد به راحتی با پرداخت یک درصد از قیمت یک تراکتور می تواند آن را وارد کشور کند پس نیازی به تلاش برای رقیب تراشی برای تراکتورسازی نیست چرا که تراکتورسازان به راحتی رقیب دارد و حتی چندین تراکتورسازی در کشور مشغول تولید تراکتور در کنار این مجموعه هستند و تولیدات این گروه در فضای کاملا رقابتی آزاد مورد اقبال و درخواست کشاورزان می باشد.
گزارش تصویری؛
تراکتورسازی میزبان خادمان و پرچم متبرک امام رضا
تراکتورسازی، امروز میزبان خادمان آستان مقدس امام رضا وپرچم مقدس بود.
معطر شدن فضای صنعت استان با صحن و سرای امام رضا
تراکتورسازی، امروز میزبان 4 نفر از خدمتگزاران آستان مقدس امام رضا و پرچم متبکر شده به صحن و سرای ضامن آهو بود.
پربازدیدها
آخرین اخبار