En
گزارش
گفتگو
یادداشت
اخبار برگزیده
مژده فروش مستقیم تراکتور به کشاورزان در آخرین ماه پاییز
تراکتورسازی در آخرین ماه پاییز هم برای کشاورزان فروش مستقیم دارد.
تراکتورسازی ایران در جمع صادرکنندگان نمونه آذربایجان شرقی
افزایش 122 درصدی ارز آوری تراکتورسازی برای کشور
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، این واحد عظیم صنعتی کشور از سوی اتاق بازرگانی تبریز به عنوان صادرکننده نمونه آذربایجان شرقی انتخاب شد.
پیشنهاد تراکتورسازی به بانک شهر
دادن تسهیلات به کشاورزان برای خرید تراکتور و مشارکت در تولید و عرضه تراکتور به کشاورزان در ونزوئلا
به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مدیرعامل این گروه در نشست مشترک با عضو هیات مدیره و مدیران بانک شهر گفت: بانک شهر به عنوان جوانترین بانک کشور می تواند با دادن تسهیلات به کشاورزان متقاضی تراکتورهای ایران، نقش اساسی در افزایش مکانیزاسیون و در نتیجه امنیت غذایی کشور ایفا کند.
افزایش تولید باید با تعریف زیرساختهای جدید صورت گیرد
تراکتورسازی این دو مهم را توأمان ممکن ساخت
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مدیرعامل این گروه صنعتی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت خدمات صنعتی این مجموعه گفت: تراکتورسازی طی یک سال اخیر گامهای توسعه ای را در بخشهای مختلف به پشتوانه پرسنل توانمند، متخصص و مهمتر از همه غیرتمند خود برداشته است.
گزارش تصویری تودیع و معارفه مدیر عامل خدمات صنعتی
بیش از 20 هزار واحد صنعتی در کشور نیاز به نوسازی دارند
تولیدات، صادرات و رضایت از محصولات تراکتورسازی نشان از وضعیت ایده آل این مجموعه دارد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران, معاون نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش صنایع ایران در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی و در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: براساس برآوردهای اولیه بیش از 20 هزار واحد صنعتی در کشور نیازمند بازسازی و نوسازی هستند که تحقق این اقدام رغبت و تعامل خود واحدهای صنعتی و همراهی نهادهای حاکمیتی برای ایجاد انگیزه به منظور ورود صنعتگران به این مقوله تاثیرگذار در افزایش راندمان و بهره وری در کشور را می طلبد.
در راستای مسئولیت اجتماعی
تراکتورسازی با حمایت وزارت صمت 3 هزار کشاورز مددجوی کمیته امداد کشور را مالک تراکتور می کند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مدیربازاریابی و فروش این گروه صنعتی با اعلام این خبر گفت: تراکتورسازی در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی و به منظور حمایت از کشاورزانی که امکان و توان مالی بهره مندی و خریداری ماشین آلات کشاورزی را ندارند طی تفاهم نامه ای سه جانبه 3 هزار کشاورز تحت پوشش کمیته امداد در کشور را مالک تراکتور می کند.
کشاورزان منتظر کاهش قیمت تراکتور در بازار آزاد باشند
وقتی عرضه بیش از 18 هزار دستگاه تراکتور توسط تراکتورسازی کاهش قیمت در بازار آزاد را رقم می زند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: طی 7 ماهه گذشته با عرضه مستقیم 18 هزار و 500 دستگاه انواع تراکتور به کشاورزان کاهش قابل توجه قیمت در بازار آزاد برای این محصول استراتژیک در بخش کشاورزی اتفاق افتاده است.
پدر شهیدان منصور و ناصر سبحانی به فرزندان شهیدش پیوست
حاج محمدحسین رحیم سبحانی پدر شهیدان والامقام منصور و ناصر رحیم سبحانی دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، مرحوم حاج محمدحسین رحیم سبحانی روز گذشته در شهر تهران دار فانی را وداع گفت اما مقرر است پیکرش برای خاکسپاری به تبریز منتقل شود.
تراکتورسازی ایران توانایی تامین نیاز داخلی به تراکتور و حتی فرصتهای صادراتی را دارد
25 هزار کشاورز درخواست خرید تراکتور از محل تسهیلات مکانیزاسیون را دارند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، در میز اقتصادی شبکه خبر از سوی مدیر بازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران مطرح شد: تراکتورسازی ایران توانایی تامین نیاز داخلی به تراکتور و حتی فرصتهای صادراتی را دارد 25 هزار کشاورز درخواست خرید تراکتور از محل تسهیلات مکانیزاسیون را دارند افزایش 40 درصدی تولید تراکتور در نیمه نخست امسال در گروه تراکتورسازان
پربازدیدها
آخرین اخبار